mapa serwisu     EN     RSS

- Chcesz brać udział w nowatorskich projektach z dziedziny systemów sterowania instalacjami przemysłowymi?

- Jesteś zainteresowany doskonaleniem swoich umiejętności i podnoszeniem kwalifikacji zawodowych?

- Nie boisz się wyzwań?

Ta oferta jest dla Ciebie !

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko

Projektanta (pełny etat) do pracy w Dziale Projektowania Systemów Automatyki

Wymagania:

- wykształcenie wyższe, kierunek elektrotechnika lub pokrewny,

- wiedza z zakresu: elektrotechniki, budowy urządzeń elektrycznych, automatyki,

- umiejętność doboru: aparatury elektrycznej, AKP, sterowników PLC,

- znajomość obsługi oprogramowania AUTOCAD,

- doświadczenie w projektowaniu i uruchamianiu instalacji elektrycznych i AKPiA,

- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

- prawo jazdy, dodatkowym atutem będzie:

- minimum 3 lata doświadczenia w opracowywaniu projektów elektrycznych,

- umiejętność obsługi oprogramowania EPLAN lub Norma PRO,

- uprawnienia budowlane.

Ogólny zakres obowiązków:

- opracowywanie projektów: instalacji elektrycznych, systemów sterowania, AKPiA, prefabrykacji szaf,

- wykonywanie nadzorów autorskich,

- kalkulacja prac montażowych i dostaw aparatury.

Oferujemy:

- samodzielne stanowisko pracy w stabilnej polskiej firmie (prawie 25 lat na rynku),

- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników (terminowe i z pełnym ubezpieczeniem ZUS),

- świadczenia socjalne (dofinansowanie wypoczynku, zajęcia sportowe),

- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

- udział w nowatorskich projektach, w tym dla dużych korporacji międzynarodowych,

- komfortowe warunki pracy oraz miłą i przyjazną atmosferę,

Kontakt telefoniczny: 32 301-81-00
CV oraz list motywacyjny wraz ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres:
kadry@askom.com.pl lub fax: 32 301-81-01

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

Oferta pracy:

pobierz     Format: PDF (1,81 MB)

wstecz