mapa serwisu     EN     RSS

Interesujesz się automatyzacją i zastosowaniem IT w przemyśle?

Cenisz sobie elastyczny czas pracy?

Jesteś komunikatywny i lubisz kontakt z ludźmi?

Ta oferta jest dla Ciebie !

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko

specjalisty serwisu i wsparcia użytkowników (pełny etat) do pracy w Zespole Serwisu Działu Przemysłowych Systemów IT

Wymagania:

  • wykształcenie średnie

  • podstawowa wiedza w zakresie:

- systemów operacyjnych Windows Server,

- bazy danych MS SQL i środowiska MS Reporting Services,

- sieci komputerowych,

- wirtualizacji VMware,

- systemów automatyki firmy Siemens (Step7, WinCC, PCS7, Batch)

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • dyspozycyjność (praca zmianowa),

Ogólny zakres obowiązków:

  • zdalny serwis przemysłowych systemów IT i automatyki

  • zdalne wsparcie dla użytkowników w/w systemów

Oferujemy:

  • samodzielne stanowisko pracy w stabilnej polskiej firmie (ponad 20 lat na rynku)

  • atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe + premia

  • pracę stacjonarną w siedzibie firmy i/lub telepracę (bez potrzeby wyjazdów)

  • elastyczny czas pracy (możliwość indywidualnego dostosowania harmonogramu)

  • możliwość wyboru formy zatrudnienia: pełny etat lub współpraca B2B

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • udział w nowatorskich projektach IT w międzynarodowych firmach produkcyjnych

  • pakiet świadczeń socjalnych

  • komfortowe warunki pracy oraz miłą i przyjazną atmosferę w zespole

Kontakt telefoniczny: 32 301-81-00
CV oraz list motywacyjny wraz ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres:
kadry@askom.com.pl  lub fax: 32 301-81-01