mapa serwisu     EN     RSS

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko księgowa/księgowy.

Forma zatrudnienia:

  • umowa o pracę,

  • pełny etat

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe (min.średnie) z zakresu finansów i/lub rachunkowości,

  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

  • bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości i prawa podatkowego,

  • dobra znajomość pakietu MS OFFICE,

  • rzetelność i terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • znajomość języka angielskiego,

  • gotowość podjęcia pracy „od zaraz”,

  • dodatkowym atutem będzie znajomość systemu finansowo-księgowego firmy COMARCH CDN XL.

Ogólny zakres obowiązków:

  • wystawianie faktur VAT w związku z realizacją kontraktów zgodnie z przepisami podatkowymi i ustawą o rachunkowości,

  • rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych,

  • bieżące wsparcie działu księgowości:

  • dekretacja i księgowanie dokumentów księgowych tj. faktur, wyciągów bankowych krajowych i zagranicznych, dokumentów prostych,

  • prowadzenie ewidencji środków trwałych,

  • współpraca z działem kadr.

Kontakt telefoniczny: 32 301-81-65

CV wraz ze zdjęciem oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: kadry@askom.pl